behdad pooyan Salamat

درباره شرکت بهداد پویان سلامت

شرکت بهداد پویان سلامت با نزدیک به ۱۰ سال سابقه تولید انواع ماسک های پزشکی در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان فعال است.

656565
behdad pooyan Salamat

درباره شرکت بهداد پویان سلامت

شرکت "بهداد پویان سلامت" از جمله اولین شرکت هایی است که مجوز تولید ماسک از سازمان غذا و دارو دریافت کرده ودر سایت imed.ir به ثبت رسیده و محصولات خود را با نشان سیب سلامت عرضه می دارد.

تولیدات شرکت در پژوهشکده سازمان انرژی اتمی ایران ثبت و تایید شده است و همچنین دریافت اخذ ایزو 13485 در کنترل کیفیت محصول پزشکی باعث جلب اعتماد دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز بهداشتی و درمانی کشور شد و باعث نفوذ ما در بازارهای بین المللی شده است. مجموعه "مد اُکسی لایو "medoxylive" ،اینک باکار حرفه ای و تولیدات با کیفیت مطابق استاندارد های جهانی با همدلی و همکاری جوانان مستعد و با انگیزه درارتقا سطح سلامت جامعه همراه شما هست و بخاطر تبدیل شدن ماسک به یک کالای عمومی،بزرگترین سرمایه شرکت یعنی اعتماد عمومی بدست آمده است و با پشتوانه همین سرمایه ارزشمند، تیم "شرکت بهداد پویان سلامت" در ابتدای سال 1400 برای راحتی مشتریان وفادارش، تصمیمی در جهت راه اندازی سایت "مد اُکسی لایو" گرفت و تمام ماسک ها با تخفیف و قیمت های مناسب تر در اختیارمشتریان عزیز قرار گرفته است.

اما محصولات سایت "مد اُکسی لایو" به ماسک ختم نمیشود و ما محصولاتی اعم از آرایشی، بهداشتی،عطر و ادکلن و... برای بانوان، آقایان و کودکان در تنوع بسیار زیاد با قیمت های مناسب و تخفیف های خاص ضمن درک بهای زمان در شرایط زندگی مدرن و بستری را جهت برطرف کردن بخشی از نیازهای شما فراهم کردیم

 سایت "مد اُکسی لایو" محصولات آرایشی و بهداشتی را با تنوع بسیار بالا و با بیش از 50 برند های محبوب و با کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

برخی از محصولات برندهای محبوب و با کیفیت که در سایت مد اکسی لایو موجود است:

سینره ، سریتا ،مای ، ایروکس ، لجند ، شی ،کامان ، تراست ، بس ، دکترژیلا، آردن ، نیوآ ، شون و...

ما همیشه آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات مشتریان خود هستیم و این که ما را جزو فروشگاه های محصولات بهداشتی و آرایشی و عطریات در ایران می شناسند اشتیاق ما را نسبت به انجام پروژه های آتی خود افزایش می دهد. امیدواریم با ما همراه گردید تا از بازار محصولات آرایشی و بهداشتی در کشورمان ایران، بهره مند شوید.

مثل همیشه در کنار شما هستیم و مفتخریم که ما را در این مسیر ما را همراهی می کنید.