آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه "پروفایل من" به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش "اطلاعات کاربر" امکان "ویرایش اطلاعات" وجود دارد.

چرا با وجود درخواست من برای تغییر رمز حساب کاربری، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟
لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.
چگونه از کد تخفیف ها استفاده کنم؟

با رفتن به قسمت سبد خرید و پس از کنترل محصولات انتخاب شده میتوانید در کادر مشخص شده برای اعمال تخفیف، کد تخفیف خود را وارد کرده که و اعمال کد تخفیف را بزنید و سپس مشاهده میکنید که مبلغ تخفیف بر بروی جمع کل خرید های شما اعمال شده و در نهایت به درگاه پرداخت میتوانید بروید.

هزینه ارسال چگونه است؟

هزینه ارسال برای خرید بالای 400.000 تومان رایگان است و برای خرید زیر 400.000 تومان با توجه به قیمت مصوب اداره پست از مشتری عزیز دریافت میشود.

- آیا برای خرید حتما باید عضو سایت باشم؟

خیر،شما اگر در سایت عضویت نداشته باشید هم میتوانید خرید داشته باشید اما با عضویت در سایت خرید شما در دفعات بعد راحت تر است و همچنین از اخبار و تخفیفات و... سایت با خبر می شوید.

آیا در تمام ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش هست؟

بله، شما در هر ساعتی از شبانه روز که قصد خرید داشته باشید امکان ثبت آن وجود دارد.

آیا امکان مطلع شدن از موجود شدن محصولات وجود دارد؟

بله، شما هر محصولی که از موجود شدن خواستید مطلع شوید بر روی گزینه موجود شد به من اطلاع بده بزنید و با خبر شوید.

برای پرداخت هزینه پست و خرید محصولات، کارت کدام بانک نیاز است؟

با اطلاعات هر کارتی که در دست دارید امکان پرداخت هزینه پست و هزینه خرید محصولات فراهم است.

اگر پرداخت بانکی ناموفق شد ولی مبلغ از حساب من کسر بشود چه میشود؟

بعضی اوقات ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق زده شود. اما در این مواقع جای نگرانی نیست. در این حالت معمولا پول شما در حساب های میانی بانک است و خود بانک مغایرت ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می زند. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت زده نشد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود و آن مبلغ به شما برگردانده شود.

آیا امکان تعویض کالاهایی مانند لوازم آرایشی و عطر و ... وجود دارد؟

اطلاعات هر محصول آرایشی، بهداشتی و عطریات در سایت مد اُکسی لایو ، صرفاً برای اطلاع رسانی است و جنبه مشاوره ندارد.

درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت های آن بر عهده مشتری است.

توصیه می شود قبل از سفارش دادن محصول، از انتخاب خود از لحاظ رنگ، بو، رایحه، کاربرد و روش مصرف با متخصصین و تیم پشتیبانی اینترنتی مد اُکسی لایو ، مشاوره نمایید و نسبت به خرید خود اطمینان کامل حاصل نماید، چرا که بعد از تکمیل خرید و ارسال سفارش برای مشتری، به دلیل رعایت کردن مسائل بهداشتی، محصولات آرایشی و بهداشتی، تعویض و یا مرجوع نمی شود و همچنین در مورد عطریات نیز در صورت داشتن شرایط لازم (باز نشدن بسته بندی کالا و دست نخوردگی که دال بر صحیح و سالم بودن کالا باشد) و با تایید مدیریت و تیم پشتیبانی امکان پذیر می باشد. که اطلاعات تکمیلی در این مورد را میتوانید در قسمت مرجوع کردن کالا مطالعه کنید.